KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

NOVINKY

arr3

TOVAR V AKCII

naša cena 15,90 EUR
skladom
naša cena 4,50 EUR
skladom
naša cena 12,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » DUO LIFE

DUO LIFE

Duo Life

 

Špičkové plne prírodné výživové doplnky DuoLife, špeciálne vyrobené pre zlepšenie zdravia a psychickej kondície človeka. Sú to vysoko kvalitné výživové doplnky vyvinuté špičkovými expertmi na biológiu, farmakológiu, medicínu a prírodné liečiteľstvo, ktorí sami žijú zdravým životným štýlom. Produkty DuoLife boli vyvinuté tak, aby spájali čistotu a múdrosť prírody s najmodernejšími poznatkami modernej medicíny a zároveň zodpovedali potrebám moderného a aktívneho človeka.Vďaka prepracovanému výrobnému procesu spĺňajú produkty DuoLife aj tie najprísnejšie kvalitatívne normy a požiadavky EÚ. Ich výnimočná kvalita spočíva aj v tom, že kvalita je dôsledne dodržiavaná už od výberu semiačka až po výsledný produkt na stole zákazníka.

 

To zahŕňa okrem iného:

 

Čistota prostredia - dôsledný výber prírodných plantáží v najčistejších častiach sveta na pestovanie plodov použitých na výrobu

Kvalita zložiek - ekologické pestovanie plodov, striktne bez GMO, pesticídov a herbicídov

Komplexnosť zložiek - Vo výrobkoch je zachované celé biologické pozadie hlavných terapeutických látok. Používajú sa len kompletné organické zložky, tak ako sa vyskytujuú prirodzene v prírode spolu s ich biologickým pozadím.

Bez akýchkoľvek konzervačných látok

Bez ošetrenia ultravysokými teplotami

Paskalizácia - stabilizácia produktu pod vplyvom vysokého tlaku a pri nízkej teplote. Tento proces zabezpečuje zdravotnú bezpečnosť produktu bez zmeny jeho parametrov a pri zachovaní jeho prirodzených vlastností.

Sklenený obal - 100% prirodzený sklenený obal zabezpečuje, že obsah nereaguje s obalom. Obal je vyberaný tak, aby bol najlepšou ochranou výrobku.

 

Výsledkom tohto procesu sú plne prírodné výživové doplnky DuoLife s výnimočnou účinnosťou a presne také ako potrebuje organizmus človeka.