KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

NOVINKY

arr3arr3Runová sviečka "Rodinné šťastie"MAGICKÁ SVIEČKA   Starokeltská rúna ODEL   Je zdrojom šťastia. Prináša optimizmus, harmóniu s... arr3ACTIVKANABIS SPRAY 150 ML  Extrakt z listov konope siatej (Cannabis sativa) v sprayovej forme. Má protizápalové,...

TOVAR V AKCII

naša cena 4,50 EUR
skladom
naša cena 6,50 EUR
skladom
naša cena 12,00 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » AROMATERAPIA » Young Living

AROMATERAPIA / Young Living

 

ESENCIÁLNE OLEJE PRE TERAPEUTICKÉ ÚČELY

 

Objednávame iba na vyžiadanie zákazníka. Doručenie je v lehote  7- 10 dní

Niektoré esenciálne oleje sú k okamžitému odberu - nájdete na stránke

Esenciálne oleje terapeutickej kvality(YOUNG LIVING) a rozdiel od bežných esenciálnych olejov:

 

Ide o prísne požiadavky na kvalitu a štandard pestovania rastlín, priebeh zberu,proces destilácie a laboratórnych testov.

 

Spracovanie väčšiny esenciálnych olejov je taký, že sa destilujú za vysokého tlaku a teploty a často sa do nich pridávajú aj umelé chemické látky alebo ide o plne syntetické oleje. Hlavný dôvod je ten, aby boli oleje v čo najnižšej cene. Od takéhoto oleja sa nedá očakávať, že bude mať rovnaké liečivé účinky! Zákon povoľuje písať na etiketu éterických olejov, že sa jedná o 100 % čisté oleje, ale veľa krát ide len o hodnotu okolo 20% ukazovateľom je cena éterického oleja.

 

Ako príklad uvediem citrónový olej, kde sa z 200 kg citrónovej kôry vyrobí 1 liter oleja alebo ľevandulový olej (levandula angustifolia) a z 1400 kg levandule sa vyrobí 1 liter oleja, pozor jedná sa o Levandulu angustifoliu, ktorá má oproti levandule oficinalis, ktorá sa používa vo väčšine éterických olejov  viac aktívnych látok.

 

Esenciálne oleje YOUNG LIVING majú široké využitie od čistenia vzduchu od baktéríí a pachov, cez  aromaterapiu, upratovanie v domácnosti až po prvú pomoc, pri rôznych chorobách  pre ľudí, ale i zvieratá.

 

Všetky informácie o esenciálnych olejoch, ktoré nájdete na mojej stránke platia výlučne len pre esenciálne oleje spoločnosti YOUNG LIVING !

 

Produktový katalóg Young Living

 

 

Cenník produktov

 

Objednať si môžete aj na telefónnom čísle 0902891888 alebo na mail ezonatur@gmail.com 

 

Oleje k okamžitému odberu