KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

NOVINKY

arr3arr3Runová sviečka "Rodinné šťastie"MAGICKÁ SVIEČKA   Starokeltská rúna ODEL   Je zdrojom šťastia. Prináša optimizmus, harmóniu s... arr3ACTIVKANABIS SPRAY 150 ML  Extrakt z listov konope siatej (Cannabis sativa) v sprayovej forme. Má protizápalové,...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » AROMATERAPIA » Young Living

AROMATERAPIA / Young Living

 

ESENCIÁLNE OLEJE PRE TERAPEUTICKÉ ÚČELY

 

Objednávame iba na vyžiadanie zákazníka. Doručenie je v lehote  7- 10 dní

Niektoré esenciálne oleje sú k okamžitému odberu - nájdete na stránke

Esenciálne oleje terapeutickej kvality(YOUNG LIVING) a rozdiel od bežných esenciálnych olejov:

 

Ide o prísne požiadavky na kvalitu a štandard pestovania rastlín, priebeh zberu,proces destilácie a laboratórnych testov.

 

Spracovanie väčšiny esenciálnych olejov je taký, že sa destilujú za vysokého tlaku a teploty a často sa do nich pridávajú aj umelé chemické látky alebo ide o plne syntetické oleje. Hlavný dôvod je ten, aby boli oleje v čo najnižšej cene. Od takéhoto oleja sa nedá očakávať, že bude mať rovnaké liečivé účinky! Zákon povoľuje písať na etiketu éterických olejov, že sa jedná o 100 % čisté oleje, ale veľa krát ide len o hodnotu okolo 20% ukazovateľom je cena éterického oleja.

 

Ako príklad uvediem citrónový olej, kde sa z 200 kg citrónovej kôry vyrobí 1 liter oleja alebo ľevandulový olej (levandula angustifolia) a z 1400 kg levandule sa vyrobí 1 liter oleja, pozor jedná sa o Levandulu angustifoliu, ktorá má oproti levandule oficinalis, ktorá sa používa vo väčšine éterických olejov  viac aktívnych látok.

 

Esenciálne oleje YOUNG LIVING majú široké využitie od čistenia vzduchu od baktéríí a pachov, cez  aromaterapiu, upratovanie v domácnosti až po prvú pomoc, pri rôznych chorobách  pre ľudí, ale i zvieratá.

 

Všetky informácie o esenciálnych olejoch, ktoré nájdete na mojej stránke platia výlučne len pre esenciálne oleje spoločnosti YOUNG LIVING !

 

Produktový katalóg Young Living

 

 

Cenník produktov

 

Objednať si môžete aj na telefónnom čísle 0902891888 alebo na mail ezonatur@gmail.com 

 

Oleje k okamžitému odberu


EUR
EUR

naša cena 15,50 EUR

skladom


bežná cena 33,83 EUR

naša cena 19,90 EUR

skladom


bežná cena 15,92 EUR

naša cena 12,90 EUR

skladom


bežná cena 8,33 EUR

naša cena 6,32 EUR

skladomnaša cena 15,02 EUR

skladom


bežná cena 19,50 EUR

naša cena 15,90 EUR

skladom