Topas tromel

skladom

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 904
bežná cena 3,50 EUR
naša cena:
2,00 EUR ( Nie sme platcovia DPH )
Strážny pes:
Strážny pes

Topás

 

kameň empatie a rovnováhy

 

  • Topás je jemný vyrovnaný kameň nadaný schopnosťou empatie, ktorý dokáže zamerať energiu tam, kde je najviac potrebná.
  • Ukľudňuje, lieči, podnecuje, dobíja motivuje a uvádza do rovnováhy meridiány.
  • Vibračná energia topásu prináša radosť, štedrosť, hojnosť a pevné zdravie. Tradične je známy ako kameň lásky a priazne osuduzaisťujúci úspešné dosahovanie stanovených cieľov.
  • Mimoriadne priaznivo pôsobí pri vyvolávaní vizuálnych predstáv.
  • Uvádza sa, že jednotlivé plochy kryštálu a jeho dva konce sú nabité kladnou a zápornou energiou, do ktorej je možné sústrediť žiadosti adresované vesmíru a potom ich materializovať na pozemskej úrovni
  • .V duševnom živote pomáha topás skúmať vlastnú osobnosť a jej vnútorné bohatstvo. Núti vás dôverovať si a jednať filantropicky vo snahe podeliť sa o svoje šťastie s ostatnými a rozžiariť všetko naokolo. V okolí šťastného topásu neprežije nič negatívne.
  • Je to kameň prinášajúci otvorenosť a poctivosť, schopnosť sebarealizácie, sebakontroly a túžbu rozvíjať vlastnú vnútornú múdrosť.Na rozumovej úrovni pomáha topás riešiť problémy. Zvlášť užitočný je pre tých, ktorí sa zaoberajú umením.

 

Liečebné využitie

 

  • Napomáha tráveniu, dokáže bojovať s anorexiou, navracia chuť do jedla, upevňuje nervy a podnecuje metabolizmus.
  • Elixír z topásu je vhodný na napravenie zakaleného zraku.

 

Umiestnenie


Prstenník, solar plexus a čelná čakra. Položte na miesto, ktoré sa má uzdraviť. Elixír môžete aplikovať na kožu.

 

Modrý topás položený na krčnej čakre alebo na treťom oku podnecuje a vylepšuje slovné vyjadrovanie myšlienok. Jedná sa o výbornú farbu pre meditáciu a naladenie na vyššie ja. Pomáha žiť v súlade s vlastnými citmi a názormi. Táto farba umožňuje naladenie na anjelov pravdy a múdrosti. Uľahčuje rozpoznať, čo skutočne prežívate a súčasne si uvedomiť, kedy sa odkláňate od svojej vlastnej pravdy.

 

Číry topás pomáha uvedomiť si jednotlivé myšlienky a skutky spolu s ich karmickými dôsledkami. Uľahčuje čistenie citov a skutkov a aktivuje kozmické vedomie. Pri liečení odstraňuje tento kryštál stagnujúcu energiu.

 

Zlatý topás (imperiálny topás) funguje ako batéria, ktorá nabíja telo na duchovnej i fyzickej úrovni. Posilňuje vieru a optimizmus. Jedná sa o vynikajúci kameň pre naladenie mysle na vyššie sily vesmíru. Takto získané informácie sa do neho dajú uložiť. Pripomína každému jeho božský pôvod.Zlatý topás pomáha rozpoznať vlastné schopnosti, podnecuje k ceste za poznaním a pritiahne ku vám ľudí, ktorí vám môžu pomôcť. Jedná sa o vynikajúci kameň pre všetkých, ktorí usilujú o slávu, pretože zvyšuje charizmu a vieru spojenú s hrdosťou na vlastné schopnosti, pričom núti človeka, aby zostal štedrý a otvorený ostatným. Pomáha prekonávať obmedzenia. Pri liečbe reguluje krvný obeh a posilňuje solar plexus. Blahodárne pôsobí pri nervovom vyčerpaní a nedokonalom spaľovaní živín. Uzdravuje pečeň, močový mechúr a endokrinné žľazy.

 

Ružový topás je kameňom nádeje. Citlivo odstraňuje staré vzorce správania spôsobujúce nerovnováhu a potláča odpor. Otvára cestu uzdravujúcemu žiareniu. Tento kameň ponúka svojmu majiteľovi pohľad do božskej tváre.

 

Sagenitový topás je vzácny a mimoriadne účinný kryštál na vyvolávanie vizuálnych predstáv a ich zhmotnenie. Je to vynikajúci kameň na veštenie z gule, ktorý pri správnom naprogramovaní prináša hlboký vhľad do ľudských záležitostí a dokáže do života vniesť lásku

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod EUR

        keď produkt bude na sklade


Zadajte Váš e-mail: