KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 3,50 EUR
skladom
naša cena 5,50 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » ŠUNGIT » Šungitová drvina

Šungitová drvina

 

  

Šungitová drvina - používa sa pre prípravu šungitovej vody. Ukázalo sa, že pri vzájomnom pôsobení s vodou má šungit liečebné vlastnosti.

 

Pretvára vodu na biologicky aktívnu. Voda s energoinformačnou matricou šungitu je vodou novej generácie. Fullerén je najvýkonnejší a dlho pôsobiaci antioxidant.

 

Šungitová voda pôsobí na organizmus plánovite. Tlmí bolesti a má protizápalové účinky. Má baktericídne vlastnosti.


Šungitová voda vďaka svojim liečivým účinkom pomáha liečiť najrôznejšie zápalové ochorenia, alergické, vírusové, kožné, kĺbové ťažkosti, choroby látkovej výmeny, a to týmito spôsobmi:

 

Pitím - gastritídu, kolitídu, prechladnutie (chrípku, bronchitídu), žlčníkové a obličkové kamene, cukrovku, artritídu. Pomáha obnoviť imunitný a energetický stav pri syndróme chronickej únavy. Je dokázané, že fullerény bránia vzniku a rozvoju arteriosklerózy.

Obklady - vredy, zle hojace sa rany, preležaniny, furunkuly, lupienku, atopický ekzém.

Zmierňuje bolesť pri popáleninách!

Táto voda má omladzujúce účinky. Každodenným umývaním sa zvyšuje elasticita a tonus pleti, miznú drobné vrásky, šúpanie pokožky, opuchy. Šungitové fullerény urýchľujú regeneráciu tkanív. Veľmi užitočné je omývanie vodou pri uhroch. Šungit takto obnovuje mladosť a krásu pleti.

Oplachovanie vlasov vodou spevňuje ich korienky, zamedzuje plešateniu a vypadávaniu vlasov a dodáva im lesk a hebkosť.

Šungit je univerzálny sorbent. Nič sa nevyrovná schopnosti šungitu čistiť vodu od škodlivých prímesí. Na svojom povrchu absorbuje 95% nečistôt, odstraňuje zakalenie a dodáva vode pramenitú chuť.

Šungit odstraňuje z vody ťažké kovy, koloidný železo z vodovodného potrubia, nitráty a dusičnany, pesticídy, dioxíny, fenoly, zlúčeniny chlóru, ropné produkty, rádionuklidy, vírusy a baktérie. Súčasne dodáva organizmu prospešné mikro a makroprvky a pohlcuje škodlivé.

Šungitovou vodu je možné používať na kloktanie, vyplachovanie úst a nosa pri angínach, paradentóze a nádche.

Veľmi zdravé sú i šungitové kúpele. Voda vo vani by mala mať teplotu 36 - 38 stupňov a ponoríme do nej valček so šungitovým štrkom (asi 300 gramov). Kúpeľ má trvať 10- 15 minút a nie častejšie ako každý druhý deň. Kúpeľ skľudňuje, odstraňuje stres a normalizuje spánok. Po prvých kúpeľoch si všimneme dobre hojace sa drobné trhlinky a ranky a po pravidelných procedúrach sa urovnávajú vážnejšie problémy - hoja sa pooperačné jazvy, miznú ekzémy a plesne. Šungit raz za mesiac ponoríme na 2 - 3 hodiny do soľného roztoku a potom dôkladne umyjeme pod tečúcou vodou.

 

Ak pridáte šungit do akvária, určite prospeje rybičkám, budú menej náchylné k rôznym chorobám a nech vás neprekvapuje, že voda ostane čistá omnoho dlhšie ako bez pôsobenia šungitu. Ak dáte na dno kvetináčov kúsok šungitového štrku, kvetinky sa vám určite odvďačia svojou krásou a šungit pridaný do vázy predlžuje životnosť rezaných kvetín. Na tieto účely stačí šungit, ktorý sme predtým dlhodobo používali napr. do kúpeľa, či nabíjanie vody.

 

EUR
EUR

naša cena 9,90 EUR

skladomnaša cena 17,90 EUR

skladomnaša cena 30,90 EUR

skladomnaša cena 77,00 EUR

skladom


bežná cena 5,70 EUR

naša cena 3,50 EUR

skladom
akcia


bežná cena 6,50 EUR

naša cena 5,50 EUR

skladom
akcia


bežná cena 12,00 EUR

naša cena 9,90 EUR

skladom
akcia

naša cena 9,90 EUR

skladom