KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 3,50 EUR
skladom
naša cena 5,50 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SIBERIAN WELLNESS

Sibírske zdravie doplnky výživy a kozmetika

Na biologicky aktívne doplnky prírodného pôvodu môžete mať rôzne názory, ale ak chcete byť sami zdraví a nehodláte už podstupovať lekárske experimenty  a opierať sa o "chemické barle", je to jediná alternatíva.

 

Dnes nikto okrem vás a prírody nezoberie zodpovednosť za Vaše zdravie a zdravie Vašich blízkych! "Sibírske zdravie" je popredným expertom v oblasti zdravého životného štýlu od roku 1996.

 

Dva moderné závody, vlastné vedecké inovačné centrum združujúce ruských i zahraničných vedcov v oblasti biologicky aktívnych látok a najnovšie produkty pre zdravie a krásu. Všetky fázy vývoja výroby produktov sú pod plnou kontrolou špecialistov spoločnosti. Pri výrobe produktov používame iba tie receptúry, ktoré boli vytvorené na základe najnovších úspechov vedy spoločne s najlepšími poznatkami ľudovej medicíny. Každá receptúra technológie výroby produktu je unikátna a je vlastníctvom korporácie. Je to výsledok existencie vlastného vedeckého inovačného centra spoločnosti, ktoré aktívne rozvíja výrobu technologicky náročných produktov. Dopyt po našich produktoch prevyšujúci všetky očakávania je jasným dôkazom ich efektivity a konkurencieschopnosti.

 

Našou Misiou je vytvoriť pre človeka svet ZDRAVIA, tj. svet harmónie fyzického, sociálneho a duševného rozvoja. To znamená dať každému možnosť byť plnohodnotným pánom svojho života, získať zdravie a dosiahnuť vysokého uznania na základe svojich úspechov.

 

Ak máte záujem o kúpu tovaru z oficiálnej stránky Siberian Health, môžte tak urobiť prostredníctvom tohto linku, kde sa viete zaregistrovať a nakupovať priamo  z oficialnej stránky korporácie Sibírske zdravie (Siberian Health).

 

https://sk.siberianhealth.com/cz/?ref=4992215

 

V prípade, že by ste potrebovali uviesť číslo Mentora, ide o toto číslo: 4992215

 

Kontakt:

 

Mgr. Eva Tesaříkova - konzultant

t.č. 0902891888

mailová adresa: ezonatur@gmail.com

 

Pre objednanie produktov napíšte správu na mailovú adresu ezonatur@gmail.com, o ktoré produkty máte záujem, prípadne môžete objednať telefonicky na t.č. 0902891888

 

 

                                                     KATALÓG SIBERIAN WELLNESS 2020

 

 


EUR
EUR
top produktnaša cena 10,70 EUR

skladom
novinka
top produktnaša cena 5,98 EUR

skladom

naša cena 3,45 EUR

skladom

naša cena 13,11 EUR

skladom