KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

NOVINKY

arr3arr3Runová sviečka "Rodinné šťastie"MAGICKÁ SVIEČKA   Starokeltská rúna ODEL   Je zdrojom šťastia. Prináša optimizmus, harmóniu s... arr3ACTIVKANABIS SPRAY 150 ML  Extrakt z listov konope siatej (Cannabis sativa) v sprayovej forme. Má protizápalové,...

TOVAR V AKCII

naša cena 2,50 EUR
skladom
naša cena 4,50 EUR
skladom
naša cena 8,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » CARUN

CARUN

 

Carun

 

je výhradne česká výrobná a obchodná spoločnosť, ktorá ponúka široký sortiment odborne pripravených produktov z konopy. Zdravotnícke prostriedky sú vyrábané v najprísnejších farmaceutických podmienkach spĺňajúcich  ISO 13485. Zárukou kvality je stálosť kvalitnej českej suroviny a prírodných ingrediencií pestovaných v biokvalite.

 

V súčasnosti je jediným českým výrobcom, ktorý vyrába zdravotnícky prostriedok z konopy botanického druhu Canabis sativa. Vďaka účinným kanabinoidom je účinok mnohonásobne intenzívnejší ako pri bežne dostupných kozmetických prostriedkoch.

 

Produkty Carun si obľúbili tisícky klientov. Tím permanentne pracuje na nových možnostiach, ktoré pozitívne farmakologicky pôsobia na jedincov prostredníctvom účinných kanabinoidov nielen počas liečenia, ale v dnešnej tzv. dobe jedovej aj v rámci prevencie.

 

Všetky produkty sú bezpečné, vhodné pre tehotné ženy a deti. Žiadny z výrobkov nebol testovaný na zvieratách, nepoužíva živočíšne suroviny, takže sú vhodné pre vegánov a vegetariánov.