KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

NOVINKY

arr3arr3Runová sviečka "Rodinné šťastie"MAGICKÁ SVIEČKA   Starokeltská rúna ODEL   Je zdrojom šťastia. Prináša optimizmus, harmóniu s... arr3ACTIVKANABIS SPRAY 150 ML  Extrakt z listov konope siatej (Cannabis sativa) v sprayovej forme. Má protizápalové,...

TOVAR V AKCII

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » SIBÍRSKE ZDRAVIE » Doplnky výživy » Balzamy s propolisom

SIBÍRSKE ZDRAVIE / Balzamy s propolisom

Propolis je jedným z najtajomnejších prírodných produktov. Jednotný názor na jeho pôvod neexistuje ani medzi vedcami a včelármi. Jedni predpokladajú, že sa jedná o živicovú šťavu stromov, pozbieranú a fermentovanú včelami za účelom ochrany svojich úľov.

 

Iní sa domnievajú, že je produktom tej najdokonalejšej extrakcie živicových látok, získaných bezprostredne z kvetového peľu. Predpokladajú tiež, že propolis sa syntetizuje samostatne priamo v organizme včiel. Neexistuje jednota názorov ani na chemické zloženie propolisu. Nehľadiac na jednotný názov, je zloženie propolisu neuveriteľne  rôznorodé.

 

V závislosti na mieste zberu, počasí, sezóne, obdobie kvetu rastlín a mnoho ďalších faktoroch, sa zloženie propolisu môže radikálne líšiť. Mnohí vedci sa domnievajú, že sa dokonca líšia jednotlivé porcie včelami produkovaného propolisu, že každá z nich je vo svojom zložení neopakovateľná. Akokoľvek by tomu bolo, alebo nebolo, všetci sú jednotní v názore, že propolis je produktom tých najdômyselnejších syntéz, ktorých sa zúčastňujú najrôznejšie prírodné látky. V dôsledku týchto zložitých a neopakovateľných pochodov sa vytvára jedinečný materiál, ktorý sa vyznačuje tým najširším spektrom prospešných účinkov a uchováva svoju biologickú aktivitu celé storočia.

 

Pre objednanie produktov napíšte správu na mailovú adresu ezoterashop@gmail.com, o ktoré produkty máte záujem, prípadne môžete objednať telefonicky na t.č. 0902891888


EUR
EUR