KONTAKTY

EZONATUR s.r.o
Dúhová 5
90026 Slovenský Grob
tel: 0902891888
ezonatur(a)gmail.com

TOVAR V AKCII

naša cena 3,50 EUR
skladom
naša cena 5,50 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


Úvod » BEWIT

BEWIT

 

SPOJENIE TISÍCROČNEJ TRADÍCIE A MODERNEJ VEDY

 

Esenciálne oleje majú svoje miesto v starostlivosti o zdravie a krásu od nepamäti. Zmienky o nich nájdeme v hieroglyfoch na múroch egyptských chrámov, v čínskych a indických lekárskych knihách, písali o nich Aztékovia. V Biblii sú zmienky o nich na viac než dvesto miestach. V dobe, keď boli vonné oleje vyvažované zlatom, dostal Ježiš ako dar od troch mudrcov zlato, kadidlo a myrhu.

 

Dnes bežne používame mnoho kozmetických a čistiacich prostriedkov, ktoré sú vyrábané celkom synteticky. Čím ďalej, tým viac si uvedomujeme ich negatívne dôsledky na naše zdravie a na životné prostredie. A o to viac hľadáme spôsoby, ako sa vrátiť späť k maximálnej prirodzenosti. Esenciálne oleje sú preto jednoznačne dobrou voľbou. Môžu premeniť vás samých ako aj váš pohľad na starostlivosť o seba, svojich blízkych i o svoju domácnosť.

 

Sila a účinky esenciálnych olejov boli mnohokrát skúmané na popredných univerzitách a overené praxou.


Francúzsky lekár Jean Valnet, duchovný otec modernej aromaterapie, pôsobil počas druhej svetovej vojny v čínskom Tonkine. Keď vyčerpal zásoby antibiotík, začal u pacientov s bojovými zraneniami používať esenciálne oleje. Potvrdilo sa mu, že vykazovali silný účinok v boji s infekciou.

Vedci z Brigham Young University preukázali, že santalový olej je schopný inhibovať veľa typov rakovinových buniek.

Univerzitní vedci v Japonsku zistili, že rozprašovanie určitých vôní v prostredí kancelárií výrazne zvýšilo mentálnu presnosť a koncentráciu. Rozprašovaný citrón znížil počet chýb o 54%, jazmín o 33% a levanduľa o 20%. Keď boli vône rozprašované počas skúšky, výsledky sa zlepšili až o 50%. V štúdii vypracovanej na Mie Univerzity v roku 1995 sa dokumentuje zistenie, že citrusové vône povzbudzujú imunitu, navodzujú relaxáciu a zoslabujú depresiu.

 

Ak však chceme získať maximálny účinok z esenciálnych olejov, je potrebné sa dôsledne venovať ich kvalite. Umelo vyrobené oleje sú z terapeutického hľadiska bezcenné a môžu dokonca aj škodiť, napriek tomu, že ich vôňa môže niekomu pripadať príjemná. Mnoho čistých esenciálnych olejov obsahuje totiž zložité molekuly a izoméry, ktoré jednoducho nie je možné v laboratórii vyrobiť.

 

Spoločnosť BEWIT vždy presadzuje a usiluje sa o maximálnu ohľaduplnosť k prírodnému prostrediu, o šetrné a čo najprirodzenejšie pestovanie, zber a spracovanie rastlín bez herbicídov, pesticídov, insekticídov, kontaminantov, chemických rezíduí a bez genetickej modifikácie (GMO).

Certified therapeutic essential oils BEWIT

Pre sledovanie, kontrolu a vyhodnocovanie kvality esenciálnych olejov sme vyvinuli vlastný systém noriem a protokolov CTEO – CERTIFIED THERAPEUTIC ESSENTIAL OILS. Naším cieľom je neustále ponúkať svojim zákazníkom esenciálne oleje v tej najlepšej a najprospešnejšej kvalite.


Odborníci BEWIT cestujú po celom svete a navštevujú celosvetovú sieť preverených co-op partnerov s cieľom kontrolovať a overovať, či pestovanie a výrobné postupy zodpovedajú náročným kvalitatívnym požiadavkám a normám spoločnosti. Rastliny musia rásť v optimálnych podmienkach, byť správne zozbierané a včas spracované.


Používame metódu destilácie esenciálnych olejov, ktoré prebiehajú jemným, šetrným spôsobom a  odrážajú kombináciu tradičných historických poznatkov a moderných technológií. Taktiež sú využívané postupy spracovania pri nízkych teplotách. Cieľom je zachovať maximálne množstvo prírodných bioaktívnych látok.

 

Čistota a zloženie esenciálnych olejov BEWIT je kontrolovaná s využitím plynovej chromatografie a hmotnostnej spektrometrie. Pri plynovej chromatografii každá zložka esenciálneho oleja postupne prechádza meracou kolónou a na výstupe je analyzovaná. Tak sa určí, ktoré zložky sú prítomné v testovanej vzorke. Pri hmotnostnej spektrometrii sú vzorky vyparované, ionizované a vážené. Hmotnostná spektrometria rozširuje spektrum prístupu k čistote esenciálnych olejov, odhaľovania nearomatických zložiek ako sú ťažké kovy, alebo iné kontaminujúce látky, ktoré nie je možné odhaliť postupmi plynovej chromatografie. Kombinácia plynovej chromatografie a hmotnostnej spektrometrie býva označovaná ako GC/MS test (Gaschromatograp­hy/MassSpectro­metry). Výsledky sú porovnané s historickou databázou a je vyhodnotené zloženie. Potom sú vzorky podrobené spektrometrickému a mikrobiálnemu testovaniu na prítomnosť nebezpečných látok, ako sú kvasinky, vírusy, baktérie a plesne.

Na záver prebieha senzorické testovanie – chuťou, pohľadom, dotykom, vôňou a dokonca aj citom – intuíciou. Nepostrádateľnou súčasťou overovania CTEO kvality je osobný prístup, znalosti a skúsenosti expertov esenciálnych olejov BEWIT.

 

Spoločnosť BEWIT nepoužíva vo svojich výrobkoch a postupoch nanotechnológie. Súhlasíme s vedeckými štúdiami, ktoré nepovažujú ich neškodnosť na zdraví človeka za preukázanú.

 

Spoločnosť BEWIT nikdy netestovala a netestuje svoje výrobky na zvieratách a ani tak nebude robiť nikdy v budúcnosti. 

BEWIT PYRAMIDIZED

 

Svojím vlastným mnohoročným výskumom spoločnosť nadviazala na tisícročnú tradíciu využívania pyramidálnej energie a vyvinula vlastné postupy a technológie, ktoré súhrnne nazýva a označuje značkou BEWIT PYRAMIDIZED. Využíva tieto poznatky k výraznému zlepšeniu vlastností, kvality, trvanlivosti a účinnosti svojich produktov. To všetko s cieľom zaistiť svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu, bezpečnosť a účinnosť výsledného produktu.

 

Svoje odborné znalosti a rast svojho know-how zaisťuje spoločnosť BEWIT sústavným vzdelávaním sa, vyhodnocovaním a využívaním najmodernejších vedeckých poznatkov a štúdií, budovaním vlastnej vedeckej databázy a knižnice a tiež prostredníctvom svojho Lekárskeho a vedeckého zboru odborníkov a profesionálov.   Na všetky firemné procesy sú trvalo aplikované princípy Kaizen.

 

 

Tu si môžete objednávať priamo zo stránky BEWITbewit.love/?identifikace=5k2d79jltt

 

Objednať si môžete aj na telefónnom čísle 0902891888 alebo na mail ezonatur@gmail.com

 

V prípade registrácie môžete prejsť na www.mybewit.com/registration/5k2d79jl


EUR
EUR
novinka

naša cena 11,36 EUR

skladom
novinkanaša cena 12,85 EUR

skladom
novinkanaša cena 12,85 EUR

skladom
novinkanaša cena 9,76 EUR

skladomnaša cena 9,49 EUR

skladomnaša cena 9,43 EUR

skladomnaša cena 21,96 EUR

skladomnaša cena 13,78 EUR

skladomnaša cena 7,78 EUR

skladomnaša cena 6,68 EUR

skladomnaša cena 6,86 EUR

skladomnaša cena 7,19 EUR

skladomnaša cena 10,62 EUR

skladomnaša cena 7,45 EUR

skladomnaša cena 8,64 EUR

skladomnaša cena 8,64 EUR

skladomnaša cena 44,22 EUR

skladom
novinkanaša cena 13,46 EUR

skladom
novinkanaša cena 21,69 EUR

skladom
novinkanaša cena 18,63 EUR

skladom